Language
Master

 

MNIEJ UCZENIA SIĘ, WIĘCEJ REZULTATÓW

O KURSIE

O KURSIE

Language Master to 5-modułowy kurs online dla osób, które chcą poznać język obcy bez nudnego wkuwania. Bez ogromnych nakładów czasu i pieniędzy.

W szkołach nikt nie uczy nas najważniejszego: tego, jak się uczyć. Bez konkretnych wskazówek jak współpracować z naszym umysłem oraz bez strategii tego, co, kiedy i jak robić, nauka języka może być trudna i męcząca.

Language Master daje Ci dokładnie to, czego potrzebujesz, aby się nauczyć. Niezależnie od języka, którego się uczysz.

Pozwala Ci to oszczędzić pieniądze, czas i energię.

Przestań wkuwać, poczuj flow i zacznij w końcu widzieć rezultaty, których oczekujesz.

Language Master to nie magiczna tabletka, która sprawia, że od razu znasz dowolny język.

Dzięki niemu po prostu zmienisz swoje podejście do nauki języka. Pokonasz swoje blokady, które odbierają efekty. 

To jak dostać wędkę, zamiast ryby. Daję Ci wielokrotnie sprawdzone elementy. Kiedy je wprowadzisz od razu zauważysz rezultaty.

Dopasujemy do Twoich potrzeb strategię nauki, tak abyś dotarł do swobody w mówieniu. I to zdecydowanie szybciej, niż Ci się wydaje.

Zrobiłam pierwszy moduł kursu. Dla mnie każda lekcja daje takiego kopa, że normalnie aż brak słów ? O Italki dowiedzialam się na wyzwaniu, tym trzydniowym.

Nieśmiało weszłam na stronę, zarejestrowałam sie, ponawigowałam, ale nie miałam odwagi umówić się na lekcje. I potem systematycznie wchodziłam, ogladałam i zamykałam. Bałam sie. W trakcie robienia modułu 1 znowu robiłam przymiarki. I w końcu bach znalazłam dziewczynę – native speakera, umówiłam się i 2 lekcje już za mną.

Także to kolejne potwierdzenie, że masz moc dziewczyno!

Asia

DLA KOGO JEST TEN KURS?

 

Jeśli uczysz się już jakiś czas, lecz nadal nie czujesz pewności w mówieniu lub stawiasz dopiero pierwsze kroki w nowym języku, Language Master pomoże Ci:

POCZUĆ SWOBODĘ KOMUNIKACJI ROZMAWIAJĄC NA WAKACJACH CZY INNYCH ZAGRANICZNYCH WYJAZDACH

dzięki pokonaniu istniejących w Twojej głowie blokad dotyczących mówienia 

SZYBCIEJ PRZYSWAJAĆ NOWE SŁOWNICTWO ORAZ ZASADY GRAMATYKI

dzięki zastosowaniu technik, które współpracują z tym, jak działa Twój mózg

ZWIĘKSZYĆ SWOJE MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE

swobodna komunikacja w obcym języku pozwoli Ci na awans lub otwarcie Twojej firmy na inne rynki

WZMOCNIĆ TWOJE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

świadome i pełne spokoju porozumiewanie się sprawia, że Twoje relacje rozkwitają, a znajomość języka wzmacnia Twoją wiarę w samą siebie

ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS NA TO, CO WAŻNE

skuteczniejsza praca z językiem sprawi, że w krótszym czasie będziesz osiągać lepsze rezultaty niż dotychczas, a pozostały czas wykorzystasz na to, co dla Ciebie ważne

POZNAĆ OSOBY, KTÓRE BĘDĄ CIĘ WSPIERAĆ W DRODZE DO SUKCESU

znacznie łatwiej osiągnąć swoje zamierzenia we wspierającym środowisku osób, które przechodzą przez to samo, co Ty i inspirują do działania

O AUTORCE

Znajomi często mówili do mnie “Znasz tyle języków, też bym chciał mieć taki talent do nauki”. Na początku uznawałam to za miły komplement, ale ucząc się kolejnych języków, zaczęłam się zastanawiać, co właściwie oznacza “talent językowy” i od czego zależy.

Już na studiach rozpoczęłam pracę jako lektor językowy i zaczęłam zagłębiać się w to, co powoduje, że jedni uczą się szybciej niż inni, zwłaszcza, że sama nie uważam się za szczególnie wyjątkową, ani, szczerze mówiąc, nie poświęcam na naukę długich godzin.

Po 10 latach pracy jako lektor, trener rozwojowy oraz coach, odkryłam coś bardzo ciekawego.

Otóż, tajemniczy “talent językowy” … nie istnieje!

Ucząc innych mogłam przeanalizować co robią Ci, którym nauka języka idzie szybko i mają efekty. Analizowałam też co robią Ci, którzy wciąż nie mogą się nauczyć.

To, co zaobserwowałam nie miało nic wspólnego z jakimikolwiek predyspozycjami, czy uzdolnieniami!

Efekty dawały właściwie dobrane metody oraz podejście na nauki.

 

W te składniki wyposażyłam ten program. Teraz każdy może być mistrzem języka. I nie ma znaczenia czy dziś umiesz się w nim tylko przedstawić, czy rozumiesz wszystko, a problem jest w mówieniu. 

Wystarczy, że poznasz kilka sprawdzonych zasad. Zbudujesz wspierającą naukę postawę. Dopasujesz swoją strategię. A to wszystko w pięciu modułach. W pięciu prostych krokach. Sama przekonasz się, że możesz swobodnie się komunikować już od samego początku nauki! 

Tego właśnie nauczę Cię w kursie Language Master.

Weronika

JAK WYGLĄDA KURS

MODUŁÓW

LEKCJE

Możesz korzystać z kursu w dowolnym momencie! 

Dlaczego? Dostęp do platformy masz przez cały czas. 

Program składa się z 5 modułów, w którym znajdziesz od 3 do 7 lekcji wraz z uzupełniającymi je plikami PDF, aby ułatwią Ci zintegrować nowe informacje i odnieść je do swojej indywidualnej sytuacji. 

Średni czas pracy nad każdym modułem to 2-4 godzin, aby obejrzeć lub przesłuchać nagrania oraz wykonań zadania dodatkowe. 

Pozostały czas możesz wykorzystać od razu na testowanie zdobytych informacji w praktyce. Będziesz wtedy natychmiast wiedział, co działa dla Ciebie najlepiej i pomoże to w pracy z kolejnymi modułami. 

Raz w miesiącu spotykamy się na sesji pytań i odpowiedzi, podczas której odpowiadam na wszystkie pytania i dzielę się dodatkową wiedzą.

DOPASOWANY DO CIEBIE

Nie musisz się przemieszczać – kurs jest do dyspozycji gdzie tylko chcesz!

Możesz z niego korzystać w domu, w pracy oraz w podróży. Zawsze gdy masz wolnych kilka minut. 

Kurs to ma formę nagrań video. Możesz je oglądać na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

 
Znajdziesz w nim także treści audio, które możesz pobrać na swój komputer i słuchać ich także offline! 

W panelu kursu możesz zadawać pytania. W grupie na Facebooku (dla wersji GOLD i DIAMOND) dostajesz bieżące wsparcie i dawkę motywacji. Co miesiąc możesz także dołączyć do sesji pytań i odpowiedzi na żywo. Koniec z wątpliwościami i stresem, na wszystko znajdzie się odpowiedź! 

CZEGo się nauczysz?

ZOBACZ, CZEGO DOWIESZ SIĘ W POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCIACH KURSU KLIKAJĄC NA MODUŁ:

MODUŁ 1 - JAK POZBYĆ SIE BLOKAD

Ten moduł pozwoli Ci przeanalizować, co do tej pory trzymało Cię na poziomie blokad językowych i sprawiało, że trudno było Ci nabrać wiatru w żagle. Przepracujesz swoje blokady i obierzesz konkretne cele językowe po to, aby dobrze rozplanować swoją naukę na późniejszym etapie i przede wszystkim, aby wiedzieć dokąd zmierzasz. Koniec ze strachem przed mówieniem i nieskładnymi działaniami, które nie przynoszą rezultatów!

MODUŁ 2 - MÓWIENIE OD JUŻ

W tej części kursu bierzemy na warsztat najważniejszą językową specjalność: mówienie. Popularnym przekonaniem na ten temat jest to, że aby zacząć, potrzebujemy się trochę pouczyć i przygotować. Tymczasem prawda jest zupełnie inna i im wcześniej zaczniesz mówić, tym szybciej będziesz widzieć wyczekiwane postępy. Tutaj poznasz sposób jak rozpocząć mówić już od samego początku i czego potrzebujesz, aby maksymalnie wykorzystać każde konwersacje.

MODUŁ 3 - SZYBKIE I SKUTECZNE ZAPAMIĘTYWANIE

Moduł trzeci zmieni Twoje podejście do nauki słownictwa! Dowiesz się jak mózg przetwarza informacje i jak dochodzi do ich zapamiętywania. Dzięki temu nauczysz się korzystać z technik, które pobudzają tworzenie nowych połączeń pomiędzy neuronami, a Ty nie musisz w kółko powtarzać, bo zapamiętujesz od razu!

MODUŁ 4 - SPOSOBY NA GRAMATYKĘ, CZYTANIE, SŁUCHANIE I PISANIE

Ten moduł to prawdziwa skrzynia skarbów, jeśli chodzi o skuteczne metody nauki. Język tworzy pewną całość i to szalenie ważne, aby rozwijać się holistycznie, czyli dbając o wszystkie jego specjalności. Metod nauki jest naprawdę wiele, ale tylko część z nich daje Ci rezultat, którego oczekujesz. Dzięki temu mimo tego, że uczysz się mniej, a Twoje wyniki są lepsze, niż wcześniej. Szkoda tracić czas na nieskuteczne techniki i czas zacząć pracować efektywnie.

MODUŁ 5 - STRATEGIA - KLUCZ DO SUKCESU

Ostatni moduł pomoże Ci stworzyć logiczną strategię, która będzie działać jak dobrze naoliwiona maszyna! Sprawnie skonstruowane działania pozwolą Ci na szybkie postępy i sprawią, że nauka nie będzie udręką, a dobrze wkomponowanym w życie elementem.

BONUSY

Dostępne dla pakietu GOLD oraz DIAMOND.
Tutaj znajdziesz dostęp do grupy na Facebooku, gdzie odbywają się comiesięczne spotkania “Q&A PARTY”. Znajdziesz tu także dodatkowe lekcje, webinary ze specjalistami oraz zniżki do partnerów kursu.

Szczerze mówiąc nie do końca wierzyłam, że mogę ogarnąć jakikolwiek język. Wcześniej przez lata uczyłam się w szkole, a jak przychodziło co do czego to prędzej zapadłabym się pod ziemię, niż dogadała w innym kraju. Jestem szczęśliwa, że wreszcie udało mi się ogarnąć ten temat, bo przedtem już opuściły mnie nadzieje – żadna ilość spędzonych na nauce godzin nie przekładała się na luz językowy. Ten kurs to potężna dawka motywacji i faktycznie okazuje się, że chcieć to móc. To, co jeszcze parę miesięcy temu wydawało mi się zupełnie niemożliwe, teraz jest w zasięgu ręki (sesje online rządzą!). Mam plan i tego się trzymam! 🙂

Dziękuję!

Monia

ZAJRZYJ DO PANELU KURSU 

 

OPINIE KURSANTÓW:

Dzięki pracy z Weroniką i kursowi Language Master mam większy luz i otwartość w temacie językowym, o nauce języka zaczynam myśleć jako o rozrywce.

Czuję niechęć do swoich starych przekonań i powoli się ich pozbywam. Bardzo polecam!

Jowita

Kurs ułożony jest w logiczną całość, świetnie otwiera oczy na naukę języków w nowy, intuicyjny sposób. Pozwala pokonać własne lęki w obszarze nauki i pokazuje drogę jaką podążać.

Tworząc strategię na naukę języka pokazuje także jak ugryźć w zasadzie każdy temat: nowe słowa, gramatykę, mówienie.

Takie podejście do nauki powinno być w każdej szkole!

A najbardziej cieszy mnie, że kurs świetnie motywuje, także osoby starsze czy też mocno zagonione- pomaga zorganizować się i pokazuje jak nawet mniejszym nakładem czasu zdobyć więcej swobody w mówieniu. Polecam!

Marta

To co zawdzięczam kursowi, to zdecydowanie lepsza organizacja nauki i logiczniejsze zaplanowanie tego, czego chcę się uczyć. Lepsze przygotowanie do samej nauki, dzięki czemu nie tracę czasu na poszukiwanie materiałów. Zmobilizowanie do mówienia. Najważniejsze dla mnie jest to, że po kursie lepiej wiem jak ocenić, które metody mi służą, a które nie. Przed kursem, jako mamie, ciężko było mi znaleźć czas na naukę. Myślałam, że mam 15 min dziennie max a czasami w ogóle go nie miałam albo byłam zbyt zmęczona. Ostatnio okazuje się, że wplecenie w dzień godziny dziennie nie stanowi ogromnego problemu, dzięki dobranym odpowiednim metodom i odpowiedniemu zaplanowaniu działań. I wcale nie czuję, że padam z nóg po nauce. To zapoczątkowało myśl, że jak tylko poczuję się swobodnie z językiem, którego teraz się uczę, chętnie zacznę kolejny 🙂

Kaja

Pomógł mi przezwyciężyć moje negatywne przekonania i wzmocnić pozytywne. Odczaro wał dyscyplinę i zmotywował do działania. Tworzy wspaniałą bazę pod strategię nauki języka od strony psychologicznej i techniczno-narzędziowej. Pokazuje, jak uczyć się języków samemu i skutecznie. Z pełnym przekonaniem polecam Wam ten kurs!

Kasia

Myślałam że, żeby nauczyć się języka muszę zapisać się do szkoły językowej i przerabiać tam nudne tematy. Myślałam, że nauka języka to po prostu dyscyplina i systematyczność, a skoro u mnie z tym trudno to nie mam szans.

Dzięki Language Master zrozumiałam, że mogę uczyć się z przyjemnością, a właściwie na odwrót: spędzać przyjemnie czas, a przy okazji się uczyć.

Dowiedziałam się też jakie mam blokady, błędne przekonania, jak je transformować i w jaki sposób się uczyć by sprawiało mi to przyjemność, bo okazało się, że to jest dla mnie najistotniejsze w nauce języka.

Gosia

ZERO PRESJI –

JEŚLI W CIĄGU 14 DNI OD DATY ZAKUPU ZADECYDUJESZ, ŻE KURS NIE JEST DLA CIEBIE OTRZYMASZ ZWROT PIENIĘDZY BEZ ŻADNYCH PYTAŃ 🙂