POZNAJ SWÓJ MÓZG I UCZ SIĘ SZYBCIEJ! 

O KURSIE

Poznaj swój mózg i ucz się szybciej to kurs, który przeprowadzi Cię przez najważniejsze informacje na temat tego zaawansowanego komputera, który masz w głowie.

To 8 logicznie rozplanowanych lekcji, które dadzą Ci konkretne wskazówki jak działać i, co równie ważne, jak nie działać 🙂

Poznasz wiedzę, której powinniśmy się uczyć w szkole – wtedy życie byłoby o niebo łatwiejsze. 

Czas zacząć wykorzystywać dobrze to, co mamy i dzięki temu uczyć się łatwo, z pasją i efektami. 

Wchodzisz w to? 🙂 

Jak wygląda program kursu? 

LEKCJA 1 - JAK DZIAŁA MÓZG?

W tej lekcji dowiesz się jak działa pamięć oraz jak mózg przetwarza informacje, które mu podajesz. Poznasz poszczególne elementy mózgu, które odgrywają ważną rolę w procesie nauki i sposoby na to, jak pomagać mózgowi w chłonięciu wiedzy niczym gąbka.

LEKCJA 2 - BŁĘDY PRZETWARZANIA

To lekcja, która pomoże Ci wykorzystywać niedoskonałości mózgu tak, aby działać skuteczniej. Mózg także popełnia błędy, ale ich świadomość pozwala Ci dostosować swój styl nauki w taki sposób, aby obrócić je na swoją korzyść. Tego właśnie dowiesz się w tej części kursu.

LEKCJA 3 - JAK KARMIĆ MÓZG WIEDZĄ?

W tej lekcji poznasz sposoby, które sprawiają, że Twoje neurony szaleją, a nauka staje się nie tylko bardziej skuteczna, ale naprawdę ciekawa.

UWAGA: część z tych metod może być dla Ciebie niesztampowa i zupełnie nie przypominać szkolnej nauki – to właśnie czyni je skutecznymi ponad miarę!

LEKCJA 4 - MODELOWA SESJA NAUKI

Poznasz modele pracy z językiem, które sprawiąją, że Twój mózg pracuje na najwyższych obrotach, a Ty masz lepsze efekty poświęcając mniej czasu na naukę. Dowiesz się o metodach na “przyspieszanie” pracy mózgu, które pozwolą Ci na jeszcze lepsze wykorzystanie czasu inwestowanego w kontakt z językiem.

LEKCJA 5 - PLANUJ ZGODNIE Z MÓZGIEM

W tej lekcji skupimy się na sprytnym rozkładaniu nauki w czasie oraz na kilku elementach, które sprawią, że Twoje plany zaczną dawać realne rezultaty.

LEKCJA 6 - JAK DBAĆ O MÓZG?

Jeśli masz samochód, to na pewno regularnie go tankujesz, zmieniasz w nim olej oraz robisz przegląd. Co zabawne, czasem dbamy o samochód bardziej niż o własny mózg, który jest naszym najważniejszy narządem!

Na efektywność Twojego mózgu wpływaja różne czynniki i w tej lekcji omówimy dokładnie jak dbać o tą niesamowitą maszynę, aby osiągać ponadprzeciętne wyniki.

BONUS 1 - PERFEKCJONIZM

Perfekcjonizm to zmora wielu uczących się. Ma on swoje podłoże w sposobie funkcjonowania mózgu, ale nie martw się – w tej lekcji nie tylko go zdemaskujemy, ale też dowiesz się, co robić, aby przestał być dla Ciebie uciążliwy, dzięki czemu Twoja nauka języka wejdzie na kolejny poziom.

BONUS 2 - PŁEĆ MÓZGU

Lekcja z przymrużeniem oka, na deser 🙂

Poznaj różnice między mózgiem żeńskim i męskim oraz obróć je na swoją korzyść w nauce języka.

Skutki uboczne tej lekcji: lepsze porozumienie z płcią przeciwną oraz nagły wzrost empatii.

O AUTORCE

 

Jestem zakochaną w mózgu i jego potencjale poliglotką i trenerką skutecznej nauki języków obcych. Tak, niektórzy może wolą nerki, ja jednak jestem zdania, że nasz to mózg jest absolutnie wyjątkowy i przekazując wiedzę na temat jego działania pomagam uczyć się łatwiej, szybciej i przyjemniej

Mózg od lat pokazuje mi, że warto znać i rozumieć procesy, które w nim zachodzą. Wtedy nasze działania mają sens i wszystko co robimy jest jak dokładanie cegieł budujących naszą płynność językową. 

Kiedy masz samochód, to dbasz o niego, tankujesz go, robisz przeglądy i rozumiesz jak go uruchomić, aby dojechać do celu. 

Czas dowiedzieć się tego samego o Twoim mózgu 🙂 

 

Weronika

JAK WYGLĄDA KURS

LEKCJI

Kurs “Poznaj swój mózg i ucz się szybciej” to 8 logicznie ułożonych lekcji, które pomogą Ci wyzwolić prawdziwy potencjał tej niesamowitej maszyny!  Możesz działać znacznie efektywniej, wystarczy, że poznasz kilka kluczowych elementów. To sprawi, że będziesz zupełnie inaczej wykorzystywać swoje zasoby i zrozumiesz jak działać, aby mieć wyniki.

DOPASOWANY DO CIEBIE

Nie musisz się przemieszczać – kurs jest do dyspozycji gdzie tylko chcesz!

Możesz z niego korzystać w domu, w pracy oraz w podróży. Zawsze gdy masz wolnych kilka minut. 

Kurs to ma formę nagrań video. Możesz je oglądać na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

 
Znajdziesz w nim także treści audio, które możesz pobrać na swój komputer i słuchać ich także offline! Dzięki “Wyzwaniom dla mózgu”, czyli unikalnym kartom pracy własnej, wykorzystasz maksymalnie informacje zawarte w każdej lekcji i po prostu zaczniesz DZIAŁAĆ – tyle, że znacznie mądrzej, niż przedtem 🙂 

 

OPINIE O PLANETOWYCH PRODUKTACH:

Dzięki pracy z Weroniką i kursowi Language Master mam większy luz i otwartość w temacie językowym, o nauce języka zaczynam myśleć jako o rozrywce.

Czuję niechęć do swoich starych przekonań i powoli się ich pozbywam. Bardzo polecam!

Jowita

Kurs ułożony jest w logiczną całość, świetnie otwiera oczy na naukę języków w nowy, intuicyjny sposób. Pozwala pokonać własne lęki w obszarze nauki i pokazuje drogę jaką podążać.

Tworząc strategię na naukę języka pokazuje także jak ugryźć w zasadzie każdy temat: nowe słowa, gramatykę, mówienie.

Takie podejście do nauki powinno być w każdej szkole!

A najbardziej cieszy mnie, że kurs świetnie motywuje, także osoby starsze czy też mocno zagonione- pomaga zorganizować się i pokazuje jak nawet mniejszym nakładem czasu zdobyć więcej swobody w mówieniu. Polecam!

Marta

To co zawdzięczam kursowi, to zdecydowanie lepsza organizacja nauki i logiczniejsze zaplanowanie tego, czego chcę się uczyć. Lepsze przygotowanie do samej nauki, dzięki czemu nie tracę czasu na poszukiwanie materiałów. Zmobilizowanie do mówienia. Najważniejsze dla mnie jest to, że po kursie lepiej wiem jak ocenić, które metody mi służą, a które nie. Przed kursem, jako mamie, ciężko było mi znaleźć czas na naukę. Myślałam, że mam 15 min dziennie max a czasami w ogóle go nie miałam albo byłam zbyt zmęczona. Ostatnio okazuje się, że wplecenie w dzień godziny dziennie nie stanowi ogromnego problemu, dzięki dobranym odpowiednim metodom i odpowiedniemu zaplanowaniu działań. I wcale nie czuję, że padam z nóg po nauce. To zapoczątkowało myśl, że jak tylko poczuję się swobodnie z językiem, którego teraz się uczę, chętnie zacznę kolejny 🙂

Kaja

Pomógł mi przezwyciężyć moje negatywne przekonania i wzmocnić pozytywne. Odczaro wał dyscyplinę i zmotywował do działania. Tworzy wspaniałą bazę pod strategię nauki języka od strony psychologicznej i techniczno-narzędziowej. Pokazuje, jak uczyć się języków samemu i skutecznie. Z pełnym przekonaniem polecam Wam ten kurs!

Kasia

Myślałam że, żeby nauczyć się języka muszę zapisać się do szkoły językowej i przerabiać tam nudne tematy. Myślałam, że nauka języka to po prostu dyscyplina i systematyczność, a skoro u mnie z tym trudno to nie mam szans.

Dzięki Language Master zrozumiałam, że mogę uczyć się z przyjemnością, a właściwie na odwrót: spędzać przyjemnie czas, a przy okazji się uczyć.

Dowiedziałam się też jakie mam blokady, błędne przekonania, jak je transformować i w jaki sposób się uczyć by sprawiało mi to przyjemność, bo okazało się, że to jest dla mnie najistotniejsze w nauce języka.

Gosia